
Tehtaan esittely:
1. Tehtaamme on kolmipyöräisten moottoripyörien yritys, joka on erikoistunut tavallisten kolmipyöräisten moottoripyörien kehittämiseen, tuotantoon ja myyntiin.
2. Yritys ottaa täysin käyttöön autokehityksen, tärkeimpien ydinkomponenttien riippumattoman tutkimuksen ja kehittämisen, itsenäisen tuotannon, kustannusten vähentämisen ja tuotteiden laadun ja suorituskyvyn varmistamisen käsitteen.
3. Yritys on ottanut käyttöön yli 30 ammattimaista teknistä insinööriä varmistaakseen, että yrityksen tuotteet ylittävät asiakkaiden odotukset.


| kohde | arvo |
| Bensatankin tilavuus | 10-20L |
| Matkustajat | 1 |
| Jarrujärjestelmä | Eturumpu plus takarumpu |
| Renkaan koko | 5.00-12 |
| Omapaino | 400-500kg |
| Suurin nopeus | 30-50 Km/h |
| Hyötykuormakapasiteetti | Suurempi tai yhtä suuri kuin 400 kg |
| Luokkakyky | 10-15 astetta |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Motorisoitu |
| Kehotyyppi | Avata |
| Tehoa | 200 - 250W |
| Jännite | 48V |
| Siirtyminen | 111 - 150cc |
| Tuotenimi | CQSP |
| Lähtöisin | Kiina |
| Chongqing | |
| Koko | 2000*1350mm |
| Sertifiointi | PISTE |
| Moottori | 150cc, ilmajäähdytteinen |
| Rahti | 1.7m*1.25m |
| Akku | 12V9Ah |
| Tehoa | > 800W |
| Väri | Mukautettu |

carga moottori kolmipyörä
Nopea käsitys tästä Heighterning Carriage moottoroidusta kolmipyörästä:
- Avokorkeusvaunu 3-pyöräinen kolmipyörä.
- Ainutlaatuinen muotoilu ja upea ulkonäkö kuorma-kolmipyörä
Korkealaatuinen pystysuora vaimennin ylellisellä selkänojalla
Paras kolmipyöräinen Zongshen 250cc vesijäähdytysmoottori, joka sopii raskaaseen kuorma-autoon
Erilaisia vaihtoehtoja sinulle:
1. Eri värit ja hyväksyvät mukautukset
2. Erilaiset rahtilaatikot
3. eri moottorityyppi
4. Eri auton taka-akseli
5. Voimme toimittaa ilmajäähdytysmoottorin, vesijäähdytyksen, kaksoisjäähdytysmoottorin
6. Tilavuus sisältää 150cc 200cc 250cc 300c

lastin kuormaaja tricar
Tuotteen ominaisuudet
1. Suunniteltu ja kehitetty itsenäisesti uusi huippuluokan tasoauto, paitsi ajovalot ja instrumentit, loput uudesta muotista
2. Auton ulkonäkö on ylellinen, tunnelmallinen, ainutlaatuinen muoto, hyvin yksilöllinen
3. Päällysosilla on erinomainen ammattitaito, istuintyyny on pehmeä ja mukava, ja ihmisen ja koneen suunnittelu on kohtuullinen.
4. Uuden 270 tärinäkehyksen iskunvaimennuksen ja alustan erinomaisen suorituskyvyn ansiosta kolmipyörä on mukava ajaa, ohjata vapaasti
5. Tämä malli edustaa tällä hetkellä korkeinta tasoa litteästä autostamme
Prosessi
1. Materiaalitekniikka: Valitsemme 5-10 standardimme mukaista tuotetta 100 terästuotteen joukosta, ja loput materiaalit toimitetaan muille toisen ja kolmannen tason tuotemerkkien tehtaille. Vain ne tuotteet, jotka vastaavat paksuutta, kokoa ja materiaaleja, voivat läpäistä seuloksemme, joten valintamme on 5 prosenttia -10 prosenttia . Kehyksen tuotantolinjamme koostuu 18 prosessista.
2. Käytämme myös pneumaattista kiinnitystä tuotantoprosessissa varmistaaksemme vahvemman hitsauslujuuden ja paremman koostumuksen, ja kiinnittimen valmistus viittaa autostandardiin ja on saanut useita patentteja.
Suositut Tagit: 175cc kolmipyöräinen moottorirahti, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä










