| Malli | DY1200DZH-2 |
| Rungon koko | 150 Freight Express" 1,5 * 1m tavaravaunu |
| Taka-akselin ja nopeuden suhde | kartio-160 taka-akseli |
| Suuri kehystila | rahtiteline, |
| Teräslevy | 500 pituus, 5 kpl |
| Moottori | 1000W, 18-putkinen kahden rivin ohjain |
| iskunvaimennin | 37 sisäjousi |
| etu- ja takarenkaat | 3.75-12 |
| Akku | 72V45A |







Laatu on elämän luotto on perusta" ei ole vain periaate, jota kaikki BEIYI-valmistuksen työntekijät ylläpitävät, vaan myös tavoite pyrkiä siihen. Keskity yrittäjyyden henkeen, luo loistava luku innovaatiosta ja kehityksestä. Uusien historiallisten mahdollisuuksien ja haasteiden edessä olemme luottavaisia, vastuullisia ja kykeneviä luomaan parempia ja parempia tuotteita sekä tarjoamaan kattavampia palveluita uusille ja vanhoille asiakkaille kotimaassa ja ulkomailla.
1.Mikä on etusi? A: Rehellinen liiketoiminta kilpailukykyisellä hinnalla ja ammattitaitoinen palvelu vientiprosessissa.2. Miten uskon sinua? A : Pidämme rehellisyyttä yrityksemme elämänä, voimme kertoa sinulle joidenkin muiden asiakkaidemme yhteystiedot, jotta voit tarkistaa luottomme. Lisäksi Alibaba on kaupan varmuus, tilauksesi ja rahasi ovat hyvin taattu.3.Voitko antaa takuun tuotteillesi? A: Kyllä, laajennamme 100% tyytyväisyystakuuta kaikille nimikkeille. Voit saada palautetta heti, jos et ole tyytyväinen laatuumme tai palveluumme.4.Missä olet? Voinko käydä luonasi? A: Toki, tervetuloa vierailemaan tehtaallamme milloin tahansa.
Tarjoamme CKD: n, SKD: n kolmipyörän. Jos pakkaamiseen on erityisvaatimuksia, ota meihin yhteyttä. Jokainen mallimateriaali pakataan erikseen Pakkausjärjestelmä noudattaa pakkausten ISO-standardeja. Hauraat materiaalit on pakattava ISO:n hauraiden materiaalien pakkausjärjestelmän mukaisesti Meillä on ammattimaisin suurten kuorma-autojen pakkauskuljetus satamaan ja kansainväliseen kuljetusyhteistyöseen.


Suositut Tagit: sähkö kolmipyörät kolmipyöräinen suuri nopeus, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä













