


Pääpiirteet
1. Taloudellisin ja käytännöllisin malli. Kuormitus 800kg.
Sopii paremmin: Vähittäiskaupat; Ilmaista; Kuljettaa raskaita kuormia, maatalouskäyttöä jne.
2. Hyvä ulkonäkö, hyvä laatu kohtuulliseen hintaan.
3. Vaihdettavat lisävarusteet vastaamaan todellista kysyntää.
Yksityiskohtainen tuotekuvaus
| Käyttää: | Rahti | Ajotyyppi: | Moottoroitu |
|---|---|---|---|
| Iskutilavuus: | & gt; 250cc | Kehotyyppi: | Avata |
| Koko: | 3500*1400*1600 mm | Akku: | 12v 120ah |
| Väri: | Vaatimuksesi mukaan | Latauskapasiteetti: | 900 kg |
| Korkea valo: | 300cc kolmipyöräinen moottoripyörä , 3 -pyöräinen moottoripyörä | ||
Tehokas huippunopea 250CC -kuorma -kolmipyöräinen kiinalainen 3 -pyöräinen 900 kg: n lastauskapasiteetti
| Malli | DY200ZH |
| Rahdin mitat (L*W) | 2000*1300 mm |
| Moottorityyppi | yksisylinterinen, nelitahtinen, ilmajäähdytteinen |
| Iskutilavuus (ml) | 300cc |
| maksimi voima | 9,0 kW |
| Max vääntömomentti | 11N.m |
| Sytytys | CDI |
| Nettopaino (kg) | 300 |
| Enimmäiskuorma (kg) | yli 3000 kg |
| Jarru (F/R) | rumpu/rumpu |
| käynnistysjärjestelmä | sähkö/potku |
| renkaan koko | 5.00-12 |
| Tarttuminen | akseli |
| Akku | 12v9a |
| lastausmäärä (40HQ) | 50 sarjaa CKD -pakkausmenetelmällä |
Vakiomäärittely
Yrityksen tiedot
Parhaan laadun, kilpailukykyisen hinnan ja erottuvan ulkonäön perusteella HUANGHE-tuotteet vastaavat jatkuvasti kasvavaan markkinoiden tarpeeseen, eivät vain turvaa asemaansa Kiinan markkinoilla, vaan niitä viedään myös moniin maihin ja alueisiin, kuten Lähi-itään, Etelä-Amerikkaan, Kaakkois-Eurooppaan. Aasia ja Afrikka.
Jokaisen kolmipyörän yksityiskohdat ovat tarkasti tarkastaneet runsaat kokemuksemme teknikot vahvistaaksemme erinomaisen laadun kilpailukykyiseen hintaan.
Moottorimme, komponentit, mitat ja värit voidaan muuttaa asiakkaan toiveiden mukaan.

Edut
-
Jarru: hyvä korkea jarrutusteho.
-
Moottori: alhainen nopeus, suuri teho, suuri vääntömomentti. Zongshen / Lifang -moottori, jolla on hyvä suorituskyky ja laatu
-
Taka -akseli: tekniikka on sama kuin auton taka -akselilla, erittäin vahva ja kestävä.
-
Tavaralaatikko: sähköpinnoitus- ja peittausfosfatointitekniikka, joka suojaa tavaralaatikkoa ruosteelta.
-
Kaikki tuotteemme saavat CCC- ja ISO9001 -SERTIFIKAATIN.

Ominaisuudet
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina (Manner) |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Sertifiointi | CCC.ISO9001 |
| Mallinumero | DY-300ZH-A |
| vähimmäistilausmäärä | 1 Set/Sets |
| Hinta | 750–950 dollaria / sarjaa|1 sarja/sarjat (min. Tilaus) |
| Pakkaustiedot | CKD- ja SKD -pakkausmenetelmä |
| Toimitusaika | 25 työpäivää |
| Maksuehdot | T/T, L/C, D/PD/A, Luottokortti, Western Union, Käteinen |
| Toimituskyky | 6000 yksikköä kuukaudessa |
Suositut Tagit: super nopeus 300cc rahti kolmipyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkea laatu, myytävänä












