Kiina BeiYi DaYang -merkki Halpa suljettu CABIN -sähköinen kolmipyöräinen kolmipyöräinen moottoripyörä
Valinnainen tilavuus: 250cc 300cc
Valinnainen väri: Erilaisia värejä ja mukauttaminen
Eri tavaralaatikko
eri moottorityyppejä
Erilaisia auton taka -akseleita
Voimme toimittaa ilmajäähdytysmoottorin, vesijäähdytyksen, kaksoisjäähdytysmoottorin
Kaikki koot ovat likimääräisiä; kaikki muut koot ovat saatavilla asiakkaiden mukaan' erityisiä pyyntöjä, kaikki moottoripyörän yksityiskohdat on saatava lopullisesta vahvistuksestamme ennen tilaamista.
1. erilaisia värejä ja hyväksyy mukauttamisen
2. eri lasti laatikko
3. eri moottorityyppi
4. eri auton taka -akseli
5.Voimme toimittaa ilmajäähdytysmoottorin, vesijäähdytyksen, kaksinkertaisen jäähdytysmoottorin
6. siirto sisältää 250cc 260cc 300cc
mukautuksen hyväksyminen









Mitä voidaan tarjota
1. nopea vastaus
2. kilpailukykyiseen hintaan
3. oikea -aikainen valmistus ja tuotteen toimitus
4.Ammattimaiset huolto -ohjeet
Jos sinulla on kysyttävää, ota meihin yhteyttä ja lähetä viesti.
Lähetä kysely saadaksesi alennushinnan nyt
| kohde | arvo |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Moottoroitu |
| Kehotyyppi | Avata |
| Sertifiointi | ccc, ISO9001: 2000 |
| Virta | & gt; 800 W |
| Jännite | 12V |
| Siirtymä | 201-250cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3.8M*1.4M*1.4M |
| Tuotteen nimi | Lastin kolmipyörä |
| Väri | harmaa |
| Moottori | 300CC vesijäähdytys |
| Rengas | 5.5-13 |
| Taka-akseli | Täysin kelluva ja raskas keskinopea taka-akseli |
| iskunvaimennin | Load King iskunvaimennin |
| runko | 40*100 |
| Tavaralaatikon koko | 2.5*1.4m |
| Polttoaine | Gaoline |
| Akku | 32A |
1. Dayang-jälleenmyyjien vuotuinen myynnin kasvuvauhti on 30%-300%.
2. Dayang-jälleenmyyjien myynnin jälkeiset kustannukset vähenevät yli 70%
3. Asiakastyytyväisyys on noussut yli 90%.
4. Markkinointivalmiuksia on parannettu huomattavasti.
5. Samaan aikaan jälleenmyyjät; myynti kasvaa, heillä on myös enemmän aikaa nauttia elämästä.
Tukku Suosittu lastin kolmipyöräinen moottoripyörä 250CC, jossa on suljettu ohjaamo Afrikan markkinoille
Valmistettu Kiinassa raskaan kuorman teho korkealaatuinen ja kilpailukykyinen hinta lastin kolmipyöräinen moottoripyörä on erikoistunut Afrikan markkinoille
Tämä malli on suunniteltu suljetulla ohjaamolla Afrikan markkinoille.
Tämä 250 -kuutioisen vesijäähdytysmoottorin kanssa yhteensopiva moottoroitu rahti kolmipyörä on kilpailukykyisin 3 -pyöräinen moottoripyörä
Suositut Tagit: suljettu ohjaamo iso tavaralaatikko moottoroitu kolmipyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä













