DAYANG Suosittu korkealaatuinen XK3 suljettu hyttirahti kolmipyörä 200CC 250CC 300CC 350CC moottoripyörä 1 vuosi





DAYANG Suosittu korkealaatuinen XK3 suljettu hyttirahti kolmipyörä 200CC 250CC 300CC 350CC moottoripyörä 1 vuosi
| kohde | arvo |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Moottoroitu |
| Kehotyyppi | Suljettu |
| Sertifiointi | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Virta | & gt; 800 W |
| Jännite | 12V |
| Siirtymä | & gt; 250cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3.7m*1.4m*1.4m |
| Tuotteen nimi | Lastin kolmipyörä |
| Väri | Sininen |
| Moottori | Vesijäähdytteinen |
| Moottorityyppi | 250 300cc |
| Jarru | Rumpujarru |
| Rengas | 5.00-12/5.5-13 valinnainen |
| Latauskapasiteetti | 1000 kg-2000 kg |
| Polttoaine | Gaoline |
| Tavaralaatikon koko | 2.4*1.4m |
| alusta | 40*100 |
Suositut Tagit: raskaan kuorman suljettu ohjaamo, kolmipyörät, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä













