M2 Kuumamyynti kuorma-autojen kolmipyörä, jossa on voimakas 200cc/250cc/300cc-moottori DAYANG-tehtaan suora myynti Open Heavy Loader -vesijäähdytteinen kolmipyörä









M2 Kuumamyynti kuorma-autojen kolmipyörä, jossa on voimakas 200cc/250cc/300cc-moottori DAYANG-tehtaan suora myynti Open Heavy Loader -vesijäähdytteinen kolmipyörä
| kohde | arvo |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Moottoroitu |
| Kehotyyppi | Avata |
| Sertifiointi | CCC |
| Virta | & gt; 800 W |
| Jännite | 12V |
| Siirtymä | & gt; 250cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3.9m*1.35m*1.4m |
| Tuotteen nimi | Kolmipyöräinen kolmipyörä |
| Väri | Punainen |
| Moottori | 200cc vesijäähdytteinen moottori |
| Rengas | 5.00-12 |
| Takajousen lehdet | 5+2 |
| Alusta | 50*100 |
| Takajarru | Hydraulinen |
| maksiminopeus | 65 km/h |
| Tavaralaatikon koko | 2.4*1.35 M |
| Polttoainetyyppi | Bensiini Bensiini |
Suositut Tagit: avoin raskas kuormaaja vesijäähdytteinen kolmipyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä












