
300cc moottoroitu kaasukäyttöinen viisipyöräinen öljysäiliö kolmipyörä / vesisäiliö kolmipyörä / kolmipyöräinen viisipyöräinen tankkeri moottoripyörä
| Nimi | 300cc moottoroitu kaasukäyttöinen viisipyöräinen öljysäiliö kolmipyörä / vesisäiliö kolmipyörä / kolmipyöräinen viisipyöräinen tankkeri moottoripyörä |
| Moottori | Yksisylinterinen 4-tahti, vesijäähdytys |
| Max teho(kw/r/min) | 12/6500(1±5 prosenttia) |
| Max vääntömomentti(Nm/r/min) | 17,5/(5500±5 prosenttia) |
| Sytytysmenetelmä | CDI |
| Kytkin menetelmä | Manuaalinen märkä monilevy |
| Tarttuminen | 5 vaihdetta eteenpäin ja 1 peruutus |
| Ohjausmekanismi | Käsitangon ohjaus |
| Alusta | 50*100 |
| Edessä absorptio | Edessä iskunvaimennin jousella |
| Takajousitus | 6 plus 4 kpl lehtijousi, täyskelluva booster akseli 220 rumpu |
| Akku | 12V28A |
| Rengas | FR/RR 5.00-12 |
| Maavara | 225mm |
| Tavaralaatikon koko | 1.7m*1.1m |
| Polttoaine | Bensiini |
| maksiminopeus | 60 km/h |
| Kantavuus | 1000kg |
| Kpl ladattu konttiin | 16 sarjaa SKD/40HQ,8sarjat SKD/20GP |

Ulkonäkötason silmämunan muotoinen muoti
Integroitu virtaviivainen metallilevykatos, kokonaismuoto on koordinoitu, muodikas ja kaunis, vahva ja kestävä, irrotettava ja kätevämpi. Katoksen ulkonäkö ja toiminta ovat parempia kuin vastaavat tuotteet. Puskurin φ32 pyöreä putki integroitu listaus, upotettu muotoilu, ottaa huomioon tuki, suojan kestävyys ja turvallisuus. Konepellin, tuulilasin ja puskurin tilkkuvärityyli lisää visuaalista vaikutelmaa.

trimoto furgón
Tuoteominaisuudet
1. Ohjaus on kevyt ja joustava, sitä ei ole helppo heilua, eikä se poikkea.
2. Ergonominen muotoilu, mukava ajo
3. Erityinen sisäinen vastuksen iskunvaimennus, sopii pitkän matkan ajoon
4. Yleistiiviste on hyvä, ei poikkeamaa, pieni melu ja vähän tärinää
5. Pääjohtosarja on vaihdettu kaksivaiheiseen rakenteeseen, joka on kätevä huoltaa ja vaihtaa.
6. Vakioturvavyö
7. Äskettäin kehitetty uusi ohjaamo, jossa on itsenäinen ulkonäkö, hieno ulkonäkö, hieno ammattitaito, hyvä tiivistys ja korkea lujuus
Suositut Tagit: carguero furgon, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkea laatu, myytävänä









