"Tiger 2022" ulkonäkö kuten aina vahva ja sitkeä, kulmikas mutta herkempi, tiikerikasvot komeat harvinainen. UUSI SUUNNITELTU OHJAUSTANKO JA TAUSTAKUVAUSPEILI ON KUIN PYSTYVÄT TIIKERIKORVAT, "TIIKERIPÄÄ" MUSTA KUU MALLINTO AJOVALOT KIRKAS TYYPPI, NOIN 2 ORANSSIA SUUNTOMERKKIÄ KIRKKAINA, KULEMIEN TÄHIEN SILMÄTEN PARINA. . On Tiger edessä iskunvaimentimet, että kaksi paksua jousi, aivan kuten pari vahva ja voimakas tiikeri kynsiä, tiukasti puristin etupyörän napa, mahtava dominoiva.
Leveä yksiosainen runko ääriviivat "Tiger 2022":n paksun selkärangan, ja kauniisti kaareva, suurennettu polttoainesäiliö ja pehmeä istuintyyny sekoittuvat täydellisesti yhdellä iskulla muotoiltuun vaunuun muodostaen "Tiger 2022" vahvan rungon. Alusta loppuun, "Tiger 2022" huokuu heikosti ylivoimaista, ylimielistä ylimielisyyttä, on todella sama.
| kohde | arvo |
| Bensatankin tilavuus | 10-20L |
| Matkustajat | 1 |
| Jarrujärjestelmä | Eturumpu plus takarumpu |
| Renkaan koko | 5.00-12 |
| Omapaino | 400-500kg |
| Suurin nopeus | 30-50Km/h |
| Hyötykuormakapasiteetti | Suurempi tai yhtä suuri kuin 400 kg |
| Luokkakyky | 10-15 astetta |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Motorisoitu |
| Kehotyyppi | Avata |
| Tehoa | 200 - 250W |
| Jännite | 48V |
| Siirtyminen | 111 - 150cc |
| Tuotenimi | CQSP |
| Lähtöisin | Kiina |
| Chongqing | |
| Koko | 2000*1350mm |
| Sertifiointi | PISTE |
| Moottori | 150cc, ilmajäähdytteinen |
| Rahti | 1.7m*1.25m |
| Akku | 12V9Ah |
| Tehoa | > 800W |
| Väri | Mukautettu |
Kahdeksan suunnittelun optimointia
1. Alkuperäinen alustan rakenne on järkevämpi, vahvempi, kestävämpi, mikä tekee ajoneuvon turvallisuudesta korkeamman
2. Moottorissa on jousiliitäntä, joka on mukavampi ja helpompi vaihtaa
3. Akkukotelo voidaan asentaa 18A - 32A, ja se voidaan vaihtaa halutessaan, mikä säästää huolta ja kätevää
4. Käsinojan istuin ja työkalulaatikko helppoon kuljettamiseen
5. Jälkipoltinmekanismilla kiipeämisen helpottamiseksi
6. Kolmipyörää paksunnetaan ja hitsataan robotilla ja manuaalisella hitsauksella, mikä tekee kokonaislujuudesta vahvemman
7. Akselivälin rakenne on järkevämpi onnettomuuksien estämiseksi kuormitustilassa
8. Klassinen ulkonäkö, uusi yhteensopivuus, parempi suorituskyky, kestävä, turvallinen saattaja, säästää huolta ja vaivaa.
Suositut Tagit: kiina kolmipyöräinen moottoripyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkea laatu, myytävänä









