lasti tuk tuk
Rahti tuk tuk on kätevä, joustava ja kustannustehokas kaupunkitavaroiden kuljetusväline, joka soveltuu erilaisiin tavarankuljetustarpeisiin.
Kaupungeissa rahtituk-tukit ovat kätevä tavarankuljetusväline. Pienen kokonsa ja joustavien käsittelyominaisuuksiensa ansiosta nämä ajoneuvot voivat helposti navigoida kaupungin kaduilla ja kujilla välttäen liikenneruuhkia ja tarjoamalla tehokkaita tavarankuljetuspalveluita.
tuotteen asettelukaavio
| 250cc 3-pyöräinen kolmipyörä matkustajalle Tekniset tiedot: | |
| Tekniset tiedot: | 250cc |
| Moottorityyppi: | 4-tahti, yksisylinterinen, ilmajäähdytteinen |
| Siirto (ml): | 193.3 |
| Puristussuhde: | 9.2:1 |
| Max. teho pyörimisnopeus: | 10,35kw/9000r/min±300r/min |
| Nimellisteho pyörimisnopeus: | 10.25kw/9000r/min±300r/min |
| Max. vääntömomentin pyörimisnopeus: | 13,5Nm/7500r/min±225r/min |
| Tyhjäkäyntinopeus: | 1420 rpm |
| Sytytys: | CDI |
| Polttoaine: | RQ-90 |
| Mitat (P*L*K): | 3600*1350*1390 |
| nettopaino (kg): | 360 |
| Suurin kuorma (kg): | 1500 |
| Jarru (F/R): | Rumpu/rumpu |
| Käynnistysjärjestelmä: | Sähköinen/manuaalinen veto |
| Rengaskoko (F/R): | 5.00-12 |
| runko: | 50 * 100mm |
| Tarttuminen: | Akseli |
| Maavara (mm): | 180 |
| Akseliväli (mm): | 1970 |
| valo: | neliönmuotoinen ajovalo. |
| peilit: | muoviset peilit. |
| laatikko: | korkeampi tavaralaatikko. |
| iskunvaimennin: | erityinen kaksoisjousi iskunvaimennin |
| Latausmäärä (40HQ): | 38 kpl |
| muu | iso jalkatuki. |
| iso selkänoja. | |
| yhteinen taka-akseli. | |
| vaihtoehdot: | iso työkalulaatikko. auton taka-akseli. vararengas, tunkki, ohjaamo |
Rahtituk-tukin päätehtävä on tavaroiden kuljettaminen. Tähän ajoneuvoon mahtuu erilaisia tavaroita, mukaan lukien sekä kevyitä että raskaita tavaroita, sekä suuria ja pieniä tavaramääriä. Tavaratilan eri koot ja muodot mahdollistavat tuk-tukkien täyttämisen monenlaisiin tavarankuljetustarpeisiin.
Cargo tuk tukille on ominaista joustavuus ja mukavuus. Ohjaamon ja tavaratilan muotoilu mahdollistaa ajoneuvon helpon navigoinnin kaupungin kaduilla, kujilla ja ruuhkaisessa liikenteessä. Lastin tuk-tukin pieni koko ja ohjattavuus mahdollistavat sen, että se saavuttaa nopeasti määränpäät ja pääsyn rajoitettuihin tiloihin, jotka ovat haastavia suuremmille ajoneuvoille.
Rahtituk-tukit ovat myös taloudellisia kuljetusmuotoja muihin tavarankuljetusvaihtoehtoihin verrattuna. Niiden käyttökustannukset ovat alhaisemmat, mukaan lukien polttoaineenkulutus sekä huolto- ja korjauskulut. Lisäksi tuk-tukin yksinkertainen rakenne ja alhaiset kustannukset johtavat alhaisempiin hankinta- ja ylläpitokustannuksiin.
Yrityksen profiili
Chongqing Beiyi Motorcycle Manufacturing Co., Ltd.:n pinta-ala on 186000 neliömetriä ja rakennusala 133000 neliömetriä. Yrityksellä on neljä automaattista kokoonpanolinjaa, kaksi pinnoituslinjaa sekä täydellinen tuotantolaitos. Lisäksi yhtiöllä on myös alustadynamometrejä, moottoridynamometrejä sekä erilaisia fysikaalisia ja kemiallisia testauslaitteita ja -tiloja tuotteiden laadun ja suorituskyvyn varmistamiseksi.
Chongqing Beiyi Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. on sitoutunut maatalouden kevyiden kuljetusten tuotantomateriaalien tutkimukseen ja valmistukseen Kiinassa, ja se tuottaa pääasiassa Dayang-sarjan kolmipyöräisiä moottoripyöriä, mukaan lukien erilaiset kuljetusajoneuvot, vanhusten ajoneuvot, turistiajoneuvot, vapaa-ajan ajoneuvot. ajoneuvot, täysin suljetut kolmipyöräiset henkilöautot ja puolisuljetut kuorma-autot. Samalla yritys on sitoutunut myös uusien tyyppien ja ympäristöä säästävien mallien tutkimukseen ja kehittämiseen, tuotantoon ja soveltamiseen.

Suositut Tagit: dayang kuumamyynti monitoiminen maanviljelijän lasti tuk tuk, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkea laatu, myytävänä










