300CC/350CC Raskas kuorma-auto Moottoroitu Lasti Viisipyöräinen KolmipyöräInen Raskas Lastaus Trike Moottoripyörä Valmistettu Kiinassa Kolmipyöräinen 12V
Kaksinkertainen taka-akseli Raskas Kuorma Moottoroitu Kolmipyörä









| kohta | arvo |
| Käytä | Rahti |
| Ajon tyyppi | Moottorikäyttöinen |
| Vartalotyyppi | Avata |
| Varmentaminen | CCC |
| Valta | > 800W |
| Jännite | 12V(12V) |
| Siirtymä | > 250cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Alkuperäpaikka | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3.9m * 1.4m * 1.35m |
| Tuotteen nimi | Lastin kolmipyörä |
| Moottori | 300cc (300cc) |
| Moottorin tyyppi | Vesijäähdytetty moottori |
| Rengas | 5.00-12/5.00-12 |
| Pyörä | Viisi pyörää |
| Taka-akseli | kaksinkertaiset taka-akselit |
| Rahtilaatikon koko | 2.6m *1.4m |
| iskunvaimennin | Kaikki maaston iskunvaimennin |
| Väri | Mukauttaa |
| Lastauskapasiteetti | 1000kg-2000KG |
Kolmipyörämme vahvat osat
1.LED-valo: kuparilangalla, super kirkkaus, voidaan säteilyttää 30 metriä, jatkuva valaistus 12 tuntia, valon väri pysyy muuttumattomana.
2.Instrument:LCD-näyttö, integroitu lohko, tarkempi virtanäyttö.
3. Tärinän vähentäminen: moottoripyörästandardien avulla, joissa on suuri määrä jousikäämiä ja pituus 495 mm, iskunvaimennusvaikutus on parempi. Kokeet ovat osoittaneet, että tärinä on miljoona kertaa, eikä öljyvuotoa tapahdu ainakaan 5 vuoteen.
4. Teräslevy: suurempi kantavuus, korkea kestävyys, ei helposti epämuodostunut, valkoinen teräslevyn kumiholkki, pieni rako,
matala melu, kestävämpi.
5.Jarrupala: käyttämällä kasvikuitua ja metallijauhetta jarru- ja jarrurummun välinen kosketusalue on 80%, ei lämpöä, pitkä käyttöikä, parempi jarrutusvaikutus.
6. Harjaton moottori :3000-3200 rpm/min, vääntömomentti on 20% -25% suurempi kuin tavallinen moottori, turvallinen, mukava, vakaa.
7.Steel renkaat:liukumaton ja kosteudenkestävä, kantavuus 30% suurempi kuin muiden ajoneuvojen. Kulutuspinnan kuvio on
näkyvästi,mikä lisää pitoaluetta ja säästää sähköä ja kulumista.
Pyrkimyksemme: Omistaudu tarjoamaan asiakkaille mieluiten tyydyttäviä tuotteita ja palvelemaan intiimimmin.
Tervetuloa tiedustelemaan, miten voit tarkastella Kiinan kolmipyöräisen moottoripyörän ja varaosien täydellisimpiä tietoja
Etumme:
1.Tehtaan tukkuhinta
2.Korkea Qulaity
3.Big Factory :10000
Neliömetri
4.Professional -sivusto
5.Eri tyylejä:yli 100 tyyliä
6.Kolmipyöräbrändiä myyvä nro 1
7.Useita kokoonpanoja, jotka vastaavat vapaasti (kuten moottori, rahtilaatikko jne.)
8.1 Vuoden takuu
9.40 maksamatta
insinöörit,600 työntekijää
10.200 sarjaa
valmistuslaitteet
11.Famous Kolmipyörämerkki
12.Anna kaikki siihen liittyvät osat
13.OEM, mukauta asiakkaiden vaatimusten mukaan
kuten suunnittelusi, logosi.
Suositut Tagit: kaksinkertainen taka-akseli raskas kuorma moottoroitu kolmipyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä













