DAYANG 2021 Uusi malli Moottoroitu kolmipyörä Suosittu aikuisten moottoripyörä 250 CC Bensiinin lastin kolmipyörä RUITENG -moottoripyörä tavaralaatikolla









DAYANG 2021 Uusi malli Moottoroitu kolmipyörä Suosittu aikuisten moottoripyörä 250 CC Bensiinin lastin kolmipyörä RUITENG -moottoripyörä tavaralaatikolla
| kohde | arvo |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Moottoroitu |
| Kehotyyppi | Avata |
| Sertifiointi | CCC |
| Virta | & gt; 800 W |
| Jännite | 12V |
| Siirtymä | & gt; 250cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3900*1450*1500 mm |
| Tuotteen nimi | Kolmipyöräinen kolmipyörä |
| Moottori | 250cc vesijäähdytteinen |
| Moottorityyppi | Yksisyklinen 4 -tahti |
| Tavaralaatikon koko | 2200*1300 mm |
| Latauskapasiteetti | 1000 kg-2000 kg |
| Väri | Punainen |
| Maksiminopeus | 60 km/h |
| Polttoainetyyppi | Bensiini Bensiini |
| Akku | 28A |
| Käyttö | Rahdin kuljetus |
Suositut Tagit: moottoripyörä, jossa on tavaratila, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkea laatu, myytävänä













