2021 Uusi muoti DAYANG -tehdas Suoramyynti Motorizd -tavara kolmipyörä kolmipyöräinen moottoripyörä korkealaatuinen halpa bensiini matkustaja avoin runko 3 -pyöräinen kuorma -moottoripyörä






| kohde | arvo |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Motorizd |
| Kehotyyppi | Avata |
| Sertifiointi | CCC |
| Virta | & gt; 800 W |
| Jännite | 12V |
| Siirtymä | 151-200cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3250*1100(1150)*1320(1350) |
| Tuotteen nimi | Kolmipyöräinen kolmipyörä |
| Väri | Punainen |
| Moottori | 150CC |
| Moottorityyppi | 150 cm3 ilmajäähdytteinen 4-tahti |
| Jarru | Rumpujarru |
| Rengas | 4.00-12 |
| Latauskapasiteetti | 250 kg |
| Polttoainetyyppi | Bensiini Bensiini |
| Maksiminopeus | 55 km/h |
| Tavaralaatikko | 1.5*1.1m |
Suositut Tagit: avoin runko 3 -pyöräinen lastin moottoripyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä













