250cc vesijäähdytys DAYANG lifan bensiinimoottori miotorized lasti kolmipyörä raskaan kuorman kolmipyörä kolmipyöräinen kuorma-auto 3-pyöräinen moottoripyörä





250cc vesijäähdytys DAYANG lifan bensiinimoottori miotorized lasti kolmipyörä raskaan kuorman kolmipyörä kolmipyöräinen kuorma-auto 3-pyöräinen moottoripyörä
| kohde | arvo |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Motorisoitu |
| Kehotyyppi | Avata |
| Sertifiointi | CCC |
| Tehoa | & gt; 800W |
| Jännite | 12V |
| Siirtyminen | 201-250cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3.3m*1.35m*1.3m |
| Tuotteen nimi | Kolmipyörä tavaraa |
| Väri | Mukautettu |
| Moottori | 250cc, vesijäähdytys |
| Alusta | 50*100 |
| Taka-akseli | Intergral tehostinrumpu 220 |
| Etuiskunvaimennin | 64 korealaiset iskunvaimentimet |
| Takajousen lehdet | 7 |
| Etujarru | Rumpu |
| Takajarru | Hydraulinen |
| Etu/takarengas | 5.00-12/5.00-12 |
Suositut Tagit: kolmipyöräinen kuorma-auto 3-pyöräinen moottoripyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkea laatu, myytävänä















