DAYANG vesisäiliö kolmipyörä Tilavuus 200CC/250CC/300CC kapasiteetti 1000L 1600L Sprinkleri kolmipyörä Palo kolmipyörä Bensiini Moottori vesisäiliö Kolmipyörä






DAYANG vesisäiliö kolmipyörä Tilavuus 200CC/250CC/300CC kapasiteetti 1000L 1600L Sprinkleri kolmipyörä Palo kolmipyörä Bensiini Moottori vesisäiliö Kolmipyörä
| kohde | arvo |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Moottoroitu |
| Kehotyyppi | Avata |
| Sertifiointi | ccc, ISO9001: 2000 |
| Virta | & gt; 800 W |
| Jännite | 12V |
| Siirtymä | 201-250cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3.5m*1.5m*1.45m |
| Tuotteen nimi | vesisäiliö kolmipyörä |
| Väri | Keltainen |
| Moottori | 200250 300cc vesijäähdytys |
| Alusta | 50*100 |
| Taka-akseli | Keskimmäisen nopeuden tehostinrumpu 220 |
| Takajousen lehdet | 5+2 |
| Takajarru | Hydraulinen |
| Pyörien tyyppi | Viisi |
| Etu-/takarengas | 5.00-12/5.00-12 |
| iskunvaimennin | 09 iskunvaimennin |
Suositut Tagit: bensiinimoottori vesisäiliö kolmipyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä













