2021 uusi muotoilu suosittu tyyli diesel semi ohjaamo rahti kolmipyörä kolme pyörää moottoripyörä Suorituskykyinen tehokas kolmipyörä Dieselmoottori moottoroitu rahti kolmipyörä







| kohde | arvo |
| Ajotyyppi | Moottoroitu |
| Kehotyyppi | Avata |
| Sertifiointi | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Virta | & gt; 800 W |
| Jännite | 12V |
| Siirtymä | 201-250cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3.3m *1.3m*1.3m |
| Tuotteen nimi | Lastin kolmipyörä |
| Väri | Punainen |
| Moottori | Vesijäähdytteinen |
| Polttoainetyyppi | Diesel öljy |
| Maksiminopeus | 65 km/h |
| Rengas | 5.00-12 |
| Tavaralaatikon koko | 1.8*1.2m |
| Jarru | Rumpujarru |
| Latauskapasiteetti | 800 kg |
| Taka-akseli | Puolikelluva |
Beiyi-yhtiömme noudattaa liiketoiminnan periaatetta&"; laatu ensin, asiakas ensin, reilu kilpailu ja hyödyttää yhteiskuntaa &", ja se harjoittaa laadunhallintatoimia kaikin puolin.
Kiinnitä huomiota kaikkien työntekijöiden laatutietoisuuden ja kattavan johtamistason parantamiseen, jotta varmistetaan vakaa tuotteiden laatu ja asiakastyytyväisyys.
Kaikki valmistajat eivät tiedä kolmipyöräisten moottoripyörien ydinteknologiaa.
1. Kolmipyöräinen moottoripyörän runkorakenne.
2. Takajousitus.
3. Suuntaohjausrakenteen suunnittelu.
4. Osien ulkonäkö.
5. Keskeisten komponenttien suunnittelu.
6. Pääsuunnittelijat.
Vain valmistaja voi tarjota sinulle parasta palvelua ja halvimman hinnan, oletko samaa mieltä?
1. Valmistajat voivat löytää parhaat resurssit.
2. Hyvät valmistajat voivat saada halvimman hinnan.
3. Parhaat resurssit + alhaisin hinta + paras muotoilu=paras laatu.
4. Valmistaja menee suoraan tukkumyyjään lyhentämään välilinkkejä.
5. Nauti parhaasta myynnin jälkeisestä palvelusta ja suorimmasta viestinnästä.
Mitkä ovat kolmipyöräisten moottoripyörien pakolliset hallintalaitteet Kiinassa?
1. Pääsy tuotantoon. Maalla on erittäin tiukat vaatimukset moottoripyöräteollisuudelle. Sillä on oltava tietty rekisteröity pääoma (vähintään 80 miljoonaa), tietty tuotantolaite, tietty testauslaite ja tietty tekninen tuki.
2. CCC -sertifiointi. Jokainen malli on raportoitava kansalliselle testauskeskukselle testattavaksi, ennen kuin se voidaan myydä.
3. Yksinkertaisesti sanottuna tuotantoon pääsy tarkoittaa, että sinulla on oltava tuotantokapasiteettia. CCC -sertifikaatti edellyttää, että olet standardi jokaiselle tuotteellesi, ja vain päteviä tuotteita voidaan myydä.
Suositut Tagit: dieselmoottorinen moottoripyörä kolmipyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä













