



Yksityiskohtainen tuotekuvaus
| Malli: | Avata | Vuosi: | 2018 |
|---|---|---|---|
| Polttoaine: | Kaasu/Bensiini | Vaihdelaatikko: | Automaattinen |
| Ajaa: | Akselin käyttö | ||
| Korkea valo: | kolmipyöräinen rahti ,aikuisten lastin kolmipyörä | ||
Ainutlaatuinen kuljetus moottoroitu lastin kolmipyörä 200cc 250cc kolmipyöräinen moottoripyörä hieno malli aikuisille
Moottoripyöräinen kolmipyöräinen 200cc, jolla on seuraavat edut:
1-- Ainutlaatuinen vaunu on suunniteltu erityisesti raskaisiin kuormitettaviin kuumiin alueisiin.
2-- Ylellinen viisipyöräinen malli voi auttaa käyttäjiä kuljettajana kuorma-autona, kun se on paljon halvempaa
3-- Tämä moottoroitu kolmipyörä on riittävän tehokas aikuisille lataamaan jopa 1500 kg: n tavarat.
4-- Tehostetun taka-akselin ansiosta tämä moottoripyörä kolmipyörä voi kiivetä helposti vuorille raskaalla kuormituksella.
5-- Voimme varmistaa toimituksen 20 päivän kuluessa talletuksen vastaanottamisesta, koska tuotamme kuljetuksen ja kehyksen itse.
6- 1*40HQ-kontti voi kuljettaa 38 yksikköä CKD-pakkausmenetelmällä.
7-- Electrol-viimeistelytekniikalla tämä malli on ruostumaton lastipyörä.
Pakkaus ja lastaus:
Normaalisti kolmipyörämme käyttävät SKD / CKD- ja kartonkipakkauksia. Eri osat eri pakkausmenetelmillä. Jos sinulla on erityisvaatimuksia, mainitse siitä etukäteen. Katso tärkeimmät pakkaus- ja lastausmenetelmät alla:

| 200cc 3 -pyöräinen kolmipyörä matkustajalle Erittely: | |
| Erittely: | 200cc |
| Moottorityyppi: | 4-tahti, yksisylinterinen, ilmajäähdytteinen |
| Iskutilavuus (ml): | 193.3 |
| Puristussuhde: | 9.2:1 |
| Max. tehon pyörimisnopeus: | 10,35 kW/9000 r/min ± 300 r/min |
| Nimellistehon pyörimisnopeus: | 10,25 kW/9000 r/min ± 300 r/min |
| Max. vääntömomentin pyörimisnopeus: | 13,5 Nm/7500 r/min ± 225 r/min |
| Tyhjäkäyntinopeus: | 1420 rpm |
| Sytytys: | CDI |
| Polttoaine: | RQ-90 |
| Mitat (L*W*H): | 3600*1350*1390 |
| nettopaino (kg): | 360 |
| Enimmäiskuorma (kg): | 1500 |
| Jarru (F/R): | Rumpu/rumpu |
| Käynnistysjärjestelmä: | Sähköinen/manuaalinen veto |
| Renkaan koko (F/R): | 5.00-12 |
| runko: | 50*100 mm |
| Tarttuminen: | Akseli |
| Maavara (mm): | 180 |
| Akseliväli (mm): | 1970 |
| valo: | neliömäinen ajovalo. |
| peilit: | muoviset peilit. |
| laatikko: | korkeampi tavaralaatikko. |
| iskunvaimennin: | erityinen kaksoisjousinen iskunvaimennin |
| Latausmäärä (40HQ): | 38 kpl |
| muut | iso jalkatuki. |
| iso selkänoja. | |
| yhteinen taka -akseli. | |
| vaihtoehdot: | iso työkalulaatikko. auton taka -akseli. vararengas, tunkki, ohjaamo |
Suositut Tagit: ylelliset vaunut moottoripyörä kolmipyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkea laatu, myytävänä













