






8 putken taivuttajaa, 5 leikkauskonetta, 50 hitsauslaitetta, 2 puhalluspuhalluslaitetta, 10 patentoitua kalustoa ja 5 runkohitsauslinjaa
4 auton maalilinjaa
20 telapuristinta, 30 robottia, 200 sarjaa erikoislaitteita, 300 sarjaa leimausmuotteja, 5 sarjaa pyöreitä käärintälaitteita, 80 sarjaa erilaisia nostolaitteita, 17 sarjaa langanleikkauslaitteita, 8 sarjaa vaunun hitsauslinjoja, 30 sarjaa leikkauskoneet, 20 niittauskoneet, 18 porakoneet
80 lävistyspuristinta, 12 hydraulipuristinta, 13 sarjaa ohjaamon työkaluja
60 sarjaa sorveja, 20 sarjaa CNC -sorveja, 2 sarjaa 3D -skanneria,
Ajoneuvoissa on 3 täydellistä kokoonpanolinjaa ja 2 pakkauslinjaa.
Dayang on menestyksekkäästi tullut Euroopan ja Amerikan markkinoille korkealaatuisilla tuotteilla ja erinomaisella tekniikalla, ja sitä on viety yli kymmeneen maahan ja alueelle, mukaan lukien Yhdysvallat, Saksa, Etelä-Korea, Thaimaa, Myanmar, Peru, Kaakkois-Aasia ja niin edelleen . Vuotuinen myyntivolyymi ylittää 5 w yksikköä ja brändin arvo on ylittänyt 25,1 miljardia RMB
Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co., Ltd. on sitoutunut tutkimaan ja valmistamaan Kiinan' tuotantovälineitä,
Viljelijöiden hallitsemien kuluttajaryhmien kuljetustyökalujen kasvavan kysynnän tyydyttämiseksi.
Se valmistaa pääasiassa Dayang-sarjan kolmipyöräisiä moottoripyöriä, mukaan lukien eri siirtymän ja tyylin tavaravaunut, vanhukset autot, matkailuautot, vapaa-ajan ajoneuvot, kaiken kattavat kolmipyöräiset henkilöautot ja puolipakettiautot.
Samaan aikaan yhtiö on sitoutunut myös uusien ja ympäristöystävällisten energiaa säästävien ajoneuvojen tutkimukseen ja kehittämiseen, tuotantoon ja käyttöön.
Sovellukset
Maatalous. Matkailu. Kuljetus
1. Sitä voidaan käyttää maaseudun kuljetuspakettina viljalle, riisille, perunoille, kalalle ja muille viljelykasveille.
2. Sitä voidaan käyttää maaseudun kuljetusrakenteissa, kuten tiilissä ja sementissä. Jokihiekka, rakennusmateriaalit jne.
3. Sitä voidaan käyttää luonnonkivien, kuten hiilen ja mineraalien, kuljetukseen.
4. Sitä voidaan käyttää puun ja hakkuutyökalujen kuljettamiseen metsässä
5. Käytettävissä olevat lyhyen matkan matkustajaliikenne
6. Sitä voidaan käyttää kaikenlaisten kasvien, rakennusmateriaalien, elintarvikkeiden, puun, kiven, laitteiden, työkalujen, huonekalujen, roskien, potilaiden jne. Kuljettamiseen.
7. Sitä voidaan käyttää välttämättömänä kuljetusvälineenä pienituloisissa perheissä.
| kohde | arvo |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Moottoroitu |
| Kehotyyppi | Avata |
| Sertifiointi | CCC |
| Virta | & gt; 800 W |
| Jännite | 12V |
| Siirtymä | 201-250cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3.6m*1.4m*1.35m |
| Tuotteen nimi | Kolmipyöräinen kolmipyörä |
| Väri | Punainen |
| Moottori | 250cc vesijäähdytteinen |
| Rengas | 5.5-13 |
| Polttoainetyyppi | Bensiini Bensiini |
| Tavaralaatikon koko | 2.30*1.40m |
| iskunvaimennin | Mountain -tyyppinen iskunvaimennin/09 iskunvaimennin |
| Taka-akseli | Täysin kelluva booster -kuningas |
| köli | 50*100 |
| Lehti kevät | 6+2 kpl |
Suositut Tagit: kolmipyöräinen moottoripyörä moottoripyörä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä












