DAYANG 200cc Vesijäähdytteinen bensiinipolkupyörä rahtilaatua varten laadukkaita 2021 Super design bensiini kolmipyörä 200CC kolmipyörä Bensiini Vahva lastaus kolmipyörä Toimitus 3 -pyörä









| kohde | arvo |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Moottoroitu |
| Kehotyyppi | Avata |
| Sertifiointi | CCC |
| Virta | & gt; 800 W |
| Jännite | 12V |
| Siirtymä | 151-200cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 3.1*1.3*1.3m |
| Tuotteen nimi | Lastin kolmipyörä |
| Väri | Vihreä |
| Moottori | 175cc, ilmajäähdytys |
| Alusta | 40*80 |
| Taka-akseli | Intergral -tehostinrumpu 180 |
| Iskunvaimennin edessä | 50 |
| Etujarru | Rumpu |
| Etu-/takarengas | 5.00-12/5.00-12 |
| Tavaralaatikon koko (L*W) (M) | 1.8*1.3 |
| akku | 9 Ah |
1). Voimanlähteenä 200cc ilmajäähdytysmoottori, jolla on vakaa suorituskyky, tehokkaampi ja alhainen vikaantumisaste.
2) .Moottorin teho voidaan valita: 150cc/200cc/250cc
3). Vahva etuisku, parempi iskunvaimennus
4) .vahva tavaralaatikko, raskas kantavuus
5). Kuljettajan hytin ja tavaratilan kankaalla, suojaa kuljettajaa ja rahtia sateelta ja pölyltä
6). Kiina top1 -elektroforeesi ja maalaustekniikka
7). ODM -tilaukset hyväksytään
etujamme
1) 12 vuotta' kokemus, asiakkaamme pääasiassa Kaakkois -Aasiassa, Afrikassa, Etelä -Aasiassa;
2) Kaksi tehdasta, jotka täyttävät kaikenlaiset vaatimukset;
3) Tehtaanmyymälä, tarjoa alin hinta;
4) ODM -tilaukset hyväksytään, tuotteitamme myydään hyvin Kiinassa, nyt otamme myös vastaan ODM -tilauksia ulkomaille.
5) Kaupanvarmistustoimittaja, jonka avulla yrityksesi voivat käydä kauppaa luottavaisesti.
Tag: kolmipyöräinen matkustaja, sähköinen kolmipyöräinen polkupyörä, suljettu kolmipyöräinen moottoripyörä
Suositut Tagit: vahva lastaus kolmipyöräinen toimitus 3 -pyöräinen, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkea laatu, myytävänä












