QQ3-3 rahti kolmipyörä Semi Cabin 200CC/250CC/300CC DAYANG tosiasiallinen korkealaatuinen raskaiden CCC 1 vuoden takuu lastin moottoripyörä kolmipyörä kolmipyörä ohjaamolla







Rahtimoottorinen kolmipyöräinen kolmipyörä ohjaamolla Q3-3 kuorma-kolmipyörä Semi Cabin 200CC/250CC/300CC DAYANG tosiasiallinen korkealaatuinen raskaan käytön CCC 1 vuoden takuu
| kohde | arvo |
| Käyttää | Rahti |
| Ajotyyppi | Moottoroitu |
| Kehotyyppi | Suljettu |
| Sertifiointi | CCC |
| Virta | & gt; 800 W |
| Jännite | 12V |
| Siirtymä | & gt; 250cc |
| Tuotenimi | DAYANG |
| Lähtöisin | Chongqing, Kiina |
| Koko | 4.0m*1.5m*1.45m |
| Tuotteen nimi | Kolmipyöräinen kolmipyörä |
| Väri | Punainen |
| Moottori | 250 cc Vesijäähdytteinen |
| Moottorityyppi | Yksisyklinen 4 -tahti |
| Alusta | 50*100 |
| Taka-akseli | Intergral -tehostinrumpu 220 |
| Mökki | Puolimökki, rautamateriaali |
| Takajousen lehdet | 6+ 4 |
| Etu-/takarengas | 5.5-12/5..5-12 |
| Tavaralaatikon koko | 2.6*1.5m |
Suositut Tagit: rahti moottoripyörä kolmipyörä mökillä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkealaatuinen, myytävänä












