300cc moottoroitu kaasukäyttöinen viisipyöräinen öljysäiliö kolmipyörä / vesisäiliö kolmipyörä / kolmipyöräinen viisipyöräinen tankkeri moottoripyörä
| Nimi | 300cc moottoroitu kaasukäyttöinen viisipyöräinen öljysäiliö kolmipyörä / vesisäiliö kolmipyörä / kolmipyöräinen viisipyöräinen tankkeri moottoripyörä |
| Moottori | Yksisylinterinen 4-tahti, vesijäähdytys |
| Suurin teho (kw/r/min) | 12/6500 (1±5 prosenttia) |
| Suurin vääntömomentti (Nm/r/min) | 17,5/(5500±5 prosenttia) |
| Sytytysmenetelmä | CDI |
| Kytkin menetelmä | Manuaalinen märkä monilevy |
| Tarttuminen | 5 vaihdetta eteenpäin ja 1 peruutus |
| Ohjausmekanismi | Käsitangon ohjaus |
| Alusta | 50*100 |
| Edessä absorptio | Edessä iskunvaimennin jousella |
| Takajousitus | 6 plus 4 kpl lehtijousi, täyskelluva booster akseli 220 rumpu |
| Akku | 12V28A |
| Rengas | FR/RR 5.00-12 |
| Maavara | 225mm |
| Tavaralaatikon koko | 1.7m*1.1m |
| Polttoaine | Bensiini |
| maksiminopeus | 60 km/h |
| Kantavuus | 1000kg |
| Kpl ladattu konttiin | 16 sarjaa SKD/40HQ:ssa, 8 sarjaa SKD/20GP:ssä |
lasti motocarro triciklo
Pääpiirteet:
1. Taloudellisin ja käytännöllisin malli. Kuormitus 800kg.
2. Soveltuu paremmin: Vähittäiskauppa; Ilmaista; Kuljeta raskaita rahtia, maatalouskäyttöä jne.
3. Hyvä ulkonäkö, hyvä laatu kohtuulliseen hintaan.
4. Vaihdettavat lisävarusteet vastaamaan todellista kysyntääsi.
Kolmipyörän lisävarusteiden ominaisuus:
Moottori | 1. tyyppi: ilmajäähdytteinen; vesijäähdytteinen; ilma- ja vesijäähdytetty 2. iskutilavuus: 150cc; 200cc; 250cc; 300cc 3. alhainen nopeus, suuri teho, suuri vääntömomentti |
Tavaralaatikko | 1. koko: vaatimuksesi mukaan 2. tyyppi: sähköinen pinnoitus ja peittausfosfatointitekniikka suojaamaan sitä ruosteelta
|
Taka-akseli | 1. tyyppi: normaali taka-akseli---käytetään tasaisella tiellä, kevyiden tavaroiden lastaamiseen; 2. auton normaali taka-akseli---käytetään alamäessä, raskaampien tavaroiden lastaamiseen; 3. tehostava taka-akseli---käytetään nousuun; raskaan tavaran lastaamiseen vahva ja kestävä |
Renkaan koko | 4.50-12; 5.00-12 |
Lisäosat | 1.etukotelon kansi; 2.pelti; 3.tuuletin; 4.MP3; 5.vararengas; 6.liitin; 7.takavalon kansi; 8.takakanavat jne. |

Auto voidaan käynnistää käsin, voidaan käynnistää myös jaloilla. Toisin kuin muut tehtaan jalkakäynnistys on jaettu, jalkakäynnistys on yksiosainen. Käynnistyksen jälkeen sinun on poistettava se ja asetettava ohjaamoon, mikä ei ole kätevää säilyttää. Lisäksi jalkojen alku on taitettava.
Voimansiirtojärjestelmä on rakennettu pääasiassa kytkimestä, voimansiirrosta, voimansiirtonivelestä, vetoakselista ja vetoakselista jne.
Jalkalähtö: Pallomainen sauva plus kova sauva. Se on joustava.
Vetoakseli on 50 automaattivaihteiston akseli, jota ei ole helppo rikkoa. Tasapainotestin jälkeen se voi siirtää moottorin kineettistä energiaa taka-akselille korin vakauden edellytyksenä ja ajaa pyörät liikkumaan. Ja käyttöakselimme käyttää saumatonta teräsputkea, jotta se olisi turvallisempi nopean pyörimisen yhteydessä.
Suositut Tagit: carguero motocarro triporteur, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, räätälöity, korkea laatu, myytävänä









